Wolne boksy

Jesienna "ramówka"

Nie da się ukryć - oficjalnie już jesień. Ale my złapaliśmy już oddech po wakacyjnych szaleństwach i od października ruszamy z nowymi zajęciami!

Grupa „odznaki/ grupa sportowa”
Dedykowana dla osób, które już posiadły podstawy jazdy konnej. W trakcie zajęć będziemy kształtować i doskonalić umiejętności jeździeckie. Celem tych zajęć jest przygotowanie młodych adeptów jeździectwa do zdawania  egzaminów praktycznych i teoretycznych  na Odznaki Jeździeckie Polskiego Związku Jeździeckiego oraz do sportowej współ rywalizacji fair play.
Wtorki  godz. 19.30 soboty godz. 9.00
Prowadzący: Małgorzata Kołkowicz, Marta Marczewska i Barbara Ciszek


„Mini Szkółka”
Skierowana do najmłodszych miłośników koni w wieku 4-7 lat. W trakcie zajęć wykwalifikowani instruktorzy  wprowadzą nasze maluszki w „koński świat” – zaczynając od pielęgnacji koni przed jazdą poprzez jazdę i opiekę po jeździe.
Środy i piątki godz. 18.00-19.30.
Prowadzący: Joanna Zeman i Małgorzata Kołkowicz


„Jeżdżący rodzice”
Jesteśmy otwarci nie tylko na młodzież. Jazda konna to sport rodzinny i dla wszystkich – dosłownie.
Zachęcamy Rodziców  jak i wszystkich innych dorosłych na jazdy specjalnie dla Was!
Wesoła atmosfera, ciekawe zajęcia  poprawią Waszą sprawność, samopoczucie oraz pozwolą zrozumieć co w tym sporcie widzą inni zapaleńcy ( w tym Wasze dzieci).
Środy i piątki godz. 18.00
Prowadzący: Joanna Zeman i Małgorzata Kołkowicz


„Grupa terenowa”
Miłośnikom pięknych widoków i leśnych spacerów proponujemy dołączenie do grupy terenowej.  Piękne tereny okolicznych lasów i łąk zachęcają do porannych wycieczek.  Zajęcia dla osób już radzących sobie z koniem.
Niedziele godz.  9.00.
Prowadzący: Marta Marczewska

ZAPISY I INFORMACJE:

+48 535 060 530

biuro@staniakruki.pl

« powrót

Nasi partnerzy